اولین جلسه شورای فرهنگی و پژوهش سازمان در سال 97 صبح امروز به ریاست محمدهادی آرین رئیس سازمان و با حضور سایر اعضا برگزار شد.


طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛ رئیس امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه کشور منصوب شد.


طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛ رئیس امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور منصوب شد


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ظهر امروز در دیدار صمیمانه رئیس سازمان با کارکنان بمناسبت شروع ماه مبارک رمضان محمدهادی آرین گفت: ماه مبارک رمضان در حقیقت یکی از نعمات بزرگ پروردگار بوده که به منظور شستشوی وجود مان از گناهان به ما اعطاء گردیده است و خوشا به حال هر یک از ما که هر لحظه این ماه پر فیض و پر برکت را غنیمت شمرده و از آن در جهت مغفرت و بخشش گناهانش استفاده نماید.

وی گفت : رمضان بهار عبادت، ماه طهارت و پاکی و ماه تقوا و خودسازی است؛ ماهی که مراحل قرب الهی و سیر و سلوک الی الله را با گام های سریع و استوار می توان پیمود و با زدودن زنگار گناهان و با خلوص نیت به قرب الهی رسید. در تمام سال، ماهی به عظمت ماه پربرکت رمضان نیست، زیرا ماهی است که خداوند آن را برای اهدای بالاترین هدیه خود به جهان بشریت، یعنی قرآن مجید برگزیده است.

 

بر پایه این گزارش در پایان این دیدار محمدهادی آرین به هر یک از کارکنان یک جلد کلام الله مجید هدیه کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ صبح امروز کارکنان روابط عمومی و گروه فناوری اطلاعات سازمان بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با رئیس سازمان دیدار کردند.


معرفی مدیر

جواد لطفی

مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی

نمودار سازمانی

 

کتابخانه و مرکز اسناد

روزنامه آوای خراسان جنوبی