به گزارش مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان؛ وبینار آموزشی تحت عنوان آشنایی با برنامه جامع اصلاح نظام اداری ، به صورت سراسری از مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور روز گذشته با حضور جمعی از کارشناسان دستگاه های اجرایی استان در محل مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی برگزار گردید .


دومین جشنواره نقاشی «کودک و کتاب» و مراسم تقدیر از فرزندان دانش آموز برتر کارکنان سازمان به مناسبت دهه مبارک فجر در مرکز اسناد،مدارک و کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار گردید.


طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛ سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان منصوب شد.


به گزارش مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان؛ وبینار آموزشی تحت عنوان شبکه و امنیت اطلاعات، به صورت سراسری از مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور امروز با حضور جمعی از کارشناسان سازمان در محل مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی برگزار گردید .


به گزارش روابط عمومی سازمان، در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در جلسه ای که با حضور نماینده ی ولی فقیه حضرت آیت الله عبادی ، مدیران ، امامان جماعت و رابطین دستگاههای اجرایی استان برگزار گردید از محمد هادی آرین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان مدیر دستگاه برتر در زمینه ترویج و توسعه اقامه نماز تقدیر به عمل آمد. 


معرفی مدیر

جواد لطفی

مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی

نمودار سازمانی

 

کتابخانه و مرکز اسناد

روزنامه آوای خراسان جنوبی