به گزارش مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان؛ دراین جلسه که در محل سالن شهید بهشتی با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و مدیر اداری،مالی و پشتیبانی و کلیه بانوان برگزار شد،ابتدا نماینده بانوان به بیان مسایل و مشکلات کاری بانوان از جمله اجرای بخشنامه کاهش ساعت کاری بانوان دارای شرایط خاص پرداخت .


به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی برای کودکان و آشنایی آنها با کتاب و کتابخوانی، فرزندان همکاران از مرکز اسناد، مدارک و کتابخانه سازمان دیدن کردند و مسابقه نقاشی با موضوع کتاب برای آنها برگزار گردید.       افتتاح اولین نمایشگاه کتاب مرکز اسناد،مدارک و کتابخانه سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی


صعود مدیران و کارشناسان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی

به قلّه شاسکوه

قله شاسکوه با ارتفاع 2843 متر دومین قله مرتفع استان خراسان جنوبی است. وجود دو زیارتگاه بر فراز قله های شاسکوه و میلاکوه باعث شده تا این منطقه علاوه بر همه جذابیت های طبیعی از یک معنویت خاصی برخوردار باشد .

روز جمعه مورخ 15 مرداد 1395 با گرم شدن هوا فرصت مناسبی پدیدار شد تا مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی به قصد زیارت، قدم در بام شهرستان زیرکوه بگذارند.

حال و هوی این صعود به قله شاسکوه واقعا دیدنی بود. حضور مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی، بر بلندای 2800 متری شهرستان زیرکوه نشان از عشق و ارادت این سازمان به اهل بیت عصمت و طهارت دارد.


معرفی مدیر

جواد لطفی

مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی

نمودار سازمانی

 

کتابخانه و مرکز اسناد

روزنامه آوای خراسان جنوبی