به گزارش مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان؛ سومین وبینار تحت عنوان «مدیریت راهبردی منابع انسانی بخش دولتی در راستای قانون مدیریت خدمات کشوری»  توسط استاد برجسته منابع انسانی پروفسور میرسپاسی ، به صورت سراسری از مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور روز گذشته با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در محل مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی برگزار گردید .


به مناسبت دهه کرامت ، نشست شورای عالی بسیج کارمندان سپاه الرضا استان صبح امروز در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور مهندس آرین رئیس سازمان و اعضاء برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه استان خراسان جنوبی؛اولین جلسه کمیته ورزش سازمان صبح امروز برگزار شد.


یتم کوهنوردی سازمان برنامه و بودجه استان خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به رشته کوه نای بند استان خراسان جنوبی صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان؛ سرپرست تیم کوهنوردی گفت: این تیم در راستای برنامه های مستمر و مداوم کوهنوردی توانست قله 3 هزار و 9 متری نای بند را فتح کند.

قله نای بند بلندترین قله ی کوهستان نای بند است که در منطقه دیهوک شهرستان طبس قرار گرفته و بیشترین اهمیت آن بدلیل همجواری در کنار کویر لوت است .

 جعفر یعقوبی بیان کرد:‌ هدف از این کوهنوردی توسعه ورزش کوهنوردی و آشنایی بیشتر کارمندان با این ورزش است.


به گزارش مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان؛ دراین جلسه که در محل سالن شهید بهشتی با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و مدیر اداری،مالی و پشتیبانی و کلیه بانوان برگزار شد،ابتدا نماینده بانوان به بیان مسایل و مشکلات کاری بانوان از جمله اجرای بخشنامه کاهش ساعت کاری بانوان دارای شرایط خاص پرداخت .


معرفی مدیر

جواد لطفی

مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی

نمودار سازمانی

 

کتابخانه و مرکز اسناد

روزنامه آوای خراسان جنوبی